כיום נהוג לשלב שיש במספר מקומות בבית  כך למשל

 

 

במדרגות הבית :   מדרגות הבית הם אינם עוד פינה חשוכה בבית , אלא רהיט בולט וחשוב בעיצוב הבית ולכן יש להתנהג אליו בהתאם .

את המדרגות מרצפים בשיש הכולל רום שלח ופאנל מאותו סוג שיש למשל חלילה וואסטני או שיש מחול כמו שי גריי אפור  או אחד מסוגי הקרמה .

חומרי הגלם הנל מביאים את המדרגות להיות יוקרתיות , מראה אסתטי ונקי וכך להשלים לבית מראה עכשווי שנעים להיות בסביבתו .

חשוב לדבר גם על המדרגות גם  כמקום בטיחותי . מבחינת התקנת מדרגות השיש חשוב להדגיש כי אסור באופן מוחלט לתת למי שאינו מבין במדרגות להתקינם. מבחינת יופי הן לא יהיו יפות ,  מבחינת נקיון  תקבלו חריצים שחורים לאחר חצי שנה , ומבחינה בטיחותית  התקנת מדרגות צריכה להיעשות אך ורק על ידי מי שלקח את המידות לחיתוך .  

 

 

מה הוא הסדר הנכון  להרכבת המטבח הכולל ארונות ושיש בשלב בנית הבית  ?

 

הדרך הנהוגה להרכיב את המטבח בבית היא לאחר ריצוף הבית מזמינים את הנגר ומרכיבים את הארונות המטבח לפי הדרישה

לאחר מכן מזמינים את ספק השיש כדי לבחור סוג הכולל צבע ועובי ולקחת מידות לאחר ימים בודדים השיש מוכן וניתן להרכיבו על ארונות המטבח.

 

 

מטבח:  השיש  מעניק למטבח מראה נקי ומזמין, ובמקביל מהווה משטח עבודה נוח וקל לניקוי. בנוסף לדלפק, בבתים רבים ניתן למצוא שיש כחיפוי לקירות המטבח

 

 

חדרי שירותים ומקלחת: במקומות שונים בחדרי הרחצה והשירותים נהוג לשלב שיש – כדלפק שסביב הכיור, אריחי חיפוי לקירות או בריקים ועוד. שימוש מעניין לשיש בחדרים אלו הוא כמעמד שבתוכו מותקנים האמבט או הג'קוזי. מעמד שכזה מעניק לחדר הרחצה מראה מלכותי ומהודר בעל ניחוח קלאסי שמזכיר סגנון עתיק או אלגנטי , תלוי בבחירת העיבודים.

 

 

ריצוף: רצפות שיש הן דוגמא נוספת לאופן שבו שיש יכול להעניק לבית מראה אלגנטי ואווירה מהודרת ומפוארת. ניתן למצוא רצפות שיש במגוון גדלים כמו 60*60 80*80 או ריצוף מודולארי הכולל ארבע גדלים, צבעים  שונים מלבן צהוב אפור חום ועיבודים שונים  עיבוד עתיק,מאט, ועוד גם לפנים הבית וגם לבחוץ אריחי השיש יכולים להפוך את הבית מהפך ממראה עלוב למראה יוקרתי מיד לאחר סיום שלב הריצוף

 

 

 חיפויי חוץ: שימוש זה של שיש נפוץ במיוחד במבנים גדולים בעלי אופי ציבורי או פומבי. חיפויים אלו הינם למעשה לוחות שיש שמורכבים על הקירות החיצוניים של המבנה, וכך מעניקים לו מראה מפואר ומרשים.

 

 

בנוסף לשימושים השכיחים הללו של השיש, ניתן להשתמש בו במקומות נוספים, פחות שגרתיים. כך למשל, ישנם בתים שבהם משולבים עמודי שיש ברחבי הבית , רהיטי שיש לגינה כמו אבן רחיים או בר ברביקיו כסאות וספסלים  או אפילו קירות שלמים עשויים שיש. למעשה, המגבלות היחידות בשילוב שיש בבית הן הרעיונות שלנו ושל מעצב הפנים, וכמובן גם התקציב שעומד לרשותנו.

 

 

שיש בבית שלך

שילוב שיש בבית המגורים מצריך את עזרתו של בעל מקצוע שמתמחה בפריטי שיש משלב הכרת הבית והלקוח מיד שהוא מזמין דרך מידות סוגים וגדלים ועד הספקת השיש והתקנתו . בארץ ניתן למצוא מספר לא קטן של ספקים, אך חשוב מאוד לבחור באחד שמסוגל להעניק את העבודה והשירות הטובים ביותר שניתן לקבל, בעל מקצוע שאיננו ברמה מקצועית גבוהה יכול להתרשל בהספקה,בשירות, באיכות ועוד פרמטרים רבים שלא ניתן להעריך אם הם לא יוצאים טוב, במידות או אפילו מספיק להגיע עם איכות חומר גלם ירודה  וכך לפגוע בעיצוב הבית במקום לתרום לו, כפי שהשיש נועד לעשות מלכתחילה.

באמצעות מקור השיש  תוכלו לקבל שיש ברמה הגבוהה ביותר – ספק שמבין בשיש, בהספקת חומר הגלם האיכותי ביותר , במידות ובעיצוב  בהתקנתו ואפילו בעיצוב, כך שיוכל לעזור לכם לבחור באבן שהכי מתאימה לכם.. במילים אחרות, אם אתם שוקלים להתקין שיש בביתכם, עשו זאת במקצועיות
 

 

מאות בתים כבר בחרו  במקור השיש - ספק האבן ושיש הטוב בישראל

כל התמונות באתר ובדף שייכות לחברת מקור השיש ומוגנות בזכויות יוצרים
 אין להעתיק ,לכתוב להוריד או לשכפל או לעשות כל שימוש אחר כלשהו בתוכן האתר